[ Добавить новость ]

ТЕПЕР ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ В НА НАШОМУ ОНОВЛЕНОМУ 
ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ:
http://frutti.com.ua
Інтернет-магазин солодких подарунків


Перша інформація про наші успіхи в інтернеті»

14.12 '2011  Пройшов 10-й відкритий турнір зі спортивної гімнастики присвячений 103-річниці з Дня народження С.Бандери

      9-10 грудня 2011 року на базі Івано-Франківської СДЮШОР №1 було проведено 10-й відкритий турнір зі спортивної гімнастики, присвячений 103-річниці з Дня народження С.Бандери. Змагання заснував у 2001 році заслуженим працівником фізичної культури та спорту А.М.Горальчук.
      У змаганнях взяли участь гімнасти Коломиї та Івано-Франківська, 64 юнаки та 35 дівчаток.
      Змагання проходили серед гімнастів 1 юнацького розряду, 3 розряду, 2 розряду, 1 розряду, КМС та майстрів спорту з технічної та спеціальної фізичної підготовки.
      9 грудня відбулося відкриття змагань, були присутні представники міської організації КУН: голова проводу – Євген Щупак, голова секретаріату міської організації КУН Модест Конрад,член проводу міської організації КУН Степан Балюк. З привітальним словом до учасників змагань звернулися голова проводу міської організації КУН Євген Щупак та головний суддя змагань Людмила Голіневич.
      Призери та переможці змагань нагороджувалися грамотами міської організації КУН та пам’ятними медалями.
      Призери в особистій першості:
      програма МС: І місце – Литвин Остап (СШ № 5), Шешурак Тетяна (КФВ);
      ІІ місце – Захарчук Артур (ЗШІ №1), Кучірко Вікторія(с.Березівка); 
      ІІІ місце – Горін Анатолій (ЗШ №22), Храбатин Аліна (ЗШІ №1);
      програма КМС: І місце - Куліш Богдан (ІФОЛІОДСМ), Полівчак Уляна(СШ № 5);
      ІІ місце – Садовий Віталій(м.Коломия), Гах Ольга(гімназія №2);
      ІІІ місце – Мажейко Вадим (КФВ), Костенко Ірина (СШ № 5);
      програма 1р.: І місце – Татунчак Віктор (ЗШ №22), Говзан Ірина(ЗШ №7);
      ІІ місце – Жолоб Олександр(м.Коломия), Клекот Наталія (ЗШ №7);
      ІІІ місце – Грицик Юрій (ЗШЛ №23), Микицей Софія (СШ № 11); 
      програма 2р.: І місце – Окрема Ростислав (ЗШ №4), Ковальчук Вікторія (СШ № 11);
      ІІ місце – Солтис Андрій (м.Коломия), Гринишин Ольга (ЗШ №21);
      ІІІ місце – Івантишин Іван (м.Коломия);
      програма 3р.: І місце – Беляк Ігор (ЗШ №4), Табачин Валентина (ЗШ №3);
      ІІ місце – Логаза Антон (СШ № 3), Стасюк Софія (ЗШ №6);
      І місце – Маланій Юрій (гімназія №3), Шевчук Христина (ЗШ №13);
      програма 1 юн.р.: І місце – Бойко Олег (ЗШ №18), Куліній Катерина (СШ № 11);
      ІІ місце – Маланій Максим (гімназія №3),Козарук Анастасія (СШ № 3);
      ІІІ місце – Лозяк Василь (м.Коломия), Федорів Ірина (гімназія №3).
      Кошти для проведення турніру були надані:Федерація спортивної гімнастики Івано-Франківської області –оплата суддівської колегії, міська організація КУН – виготовлення медалей, грамот та атрибутика.


Наші статті:

[25.06.2013][Цікаві статті]
СМАЧНО (0)
[02.11.2011][Цікаві статті]
Профилактика простуды: укрепляем детский иммунитет (0)
[31.10.2011][Цікаві статті]
10 продуктов, которые ошибочно считаются полезными (0)
[21.10.2011][Цікаві статті]
Масони існують! Світом керує таємна “суперкорпорація” - доведено вченими (1)
[27.07.2011][Цікаві статті]
Осторожно еда – список опасных продуктов (0)

Погода в Івано-Франківську